Mesafeli Satış Sözleşmesi

Değerli Misafirimiz,

PRENS EMLAK resmi web sitemiz www.prensemlak.com üzerinden online rezervasyon sistemine hoş geldiniz.

Bu sistemde yapacağınız işlemler, Prens Emlak’ın kendi Online Satış Sistemi 3D (3 Boyutlu) ödeme sistemi ile Prens Emlak’ın kendi sanal pos sistemlerine bağlı ve güvenliği altında olup, Sanal Pos Sistemimiz üzerinden istediğiniz hizmet ile ilgili ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimiz 128 – 256 bit SSL Sertifikası ile korunmakta olup, kredi kartı bilgileriniz güvence altına alınacak şekilde şifrelenmiş ve firmamız tarafından kesinlikle görülememektedir.

Prens Emlak’a ait olan www.prensemlak.com web sitesinden online olarak işlem yapabilmeniz için gereken şifre ve parolanızı hiç kimse ile paylaşmayınız, hiç kimseye söylemeyiniz ve ortak kullanıma açık bilgisayar bulunan ortamlarda 'beni hatırla', 'şifremi kaydet' gibi seçenekleri kesinlikle kullanmayınız.

Cep telefonunuzu ve/veya kredi kartınızı çaldırdığınız, unuttuğunuz, isteyerek veya istemeyerek 3. şahıslara verdiğiniz zaman bu şahısların da bu bilgilere en az sizin kadar kolay ulaşabileceğini unutmayınız.

Böyle bir durumda şifre ve parolanızın 3. şahıslarca kullanılarak cep telefonu hattınızla ilgili yaptığı her türlü işlemin hukuki ve cezai sorumluluğu size ait olup, Prens Emlak’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yapmış olduğunuz alışveriş/rezervasyon tutarı, kredi kartı ekstrenize PRENS EMLAK ANTALYA TR adı ile çıkabilir.

Yapmış olduğunuz ödemenin yanlış veya fazla veya gereksiz olduğunu düşünüyorsanız, hemen bizimle irtibata geçiniz. Aynı gün içerisinde yapılan bu tip işlemlerde, haklı görülen istekleriniz hemen değerlendirilerek, sanal pos sistemimiz üzerinden ilgili kredi kartınıza iadesi yapılacaktır. Aynı gün içerisinde yapılamayan itiraz veya talepler, değerlendirmeye alınacak olup, tarafımızdan iadesi yapılsa bile kredi kartınıza yansıma süresi ilgili bankanın prosedür süreleri ile doğru orantılı değişkenlik gösterecektir. 

İnternet ortamında olabilecek anlık aksaklıklar, bağlantı kesilmesi, tipografik hatalardan Prens Emlak sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda, hizmet bedelimizden fazla bir ödeme yaptığınız tespit edildiği anda fazla tutar sanal pos sistemimizden, kullanılan kredi kartınıza iade yapılacaktır. Eksik ödeme yapıldı ise, aradaki fiyat farkı sizlerden talep edilecektir. Talep edilen fiyat farkının kabul edilmemesi durumunda, rezervasyonunuz geçersiz sayılacaktır.

Yapmış olduğunuz rezervasyonunuzda, herhangi bir durumdan dolayı iptal etme durumu söz konusu olur ise, konaklama başlangıç tarihinizden 10 gün öncesine kadar iptal edebilirsiniz, ödemiş olduğunuz miktarların tamamı ilgili kredi kartınıza iade edilecektir. Ancak, mücbir sebepler olmadıkça 10 gün ve daha az bir süre kaldı ise, rezervasyonunuz iptal edilemez, ödemiş olduğunuz ücret iade edilemez.

www.prensemlak.com resmi web sitemiz ve bu sistemimiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptığınız anda, alınmış veya alınacak olan hizmet ile ilgili koşulları ve burada yazan koşulları kabul etmiş, onaylamış sayılırsınız. 

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, konaklamanızın umduğunuzdan iyi geçmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla,

PRENS EMLAK

sub

Aciller

varprens-emlak1trYükleniyor... Lütfen bekleyiniz 1265mesafeli-satis-sozlesmesi1mesafeli-satis-sozlesmesi,,1265ANTALYAsub Devamını Gör Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz. ilan Lütfen güvenlik kutucuğunu işaretleyin